cover

Listen or download "Erkan Tan Almanya Kimin Oyuncağı Sesli Makale" music song for free. Please buy "Erkan Tan Almanya Kimin Oyuncağı Sesli Makale" album music original if you like the song you choose from the list. If one of the songs on the list are the copyright belongs to you, please Contact Us to send DMCA removal request, we will process at least 72 hours after we received your request.

Title : Erkan Tan Almanya kimin oyuncağı? Sesli Makalem
Description : Kanala Abone Olmayı Unutmayınız Makale Sesli

Almanya kimin oyuncağı?

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Almanya'nın düşmanlığının nedenlerini sıralamış:
Çok önemli gördüğüm bu hususları dikkatinize sunuyorum.
1) Almanya'da İslam- Türk düşmanlığı ve Erdoğan düşmanlığı üzerinden Hitlerizm yükseltmek istiyorlar.
2) Almanya'yı 2. Dünya Savaşı sendromuna sokmak istiyorlar. Dün bunu Yahudiler üzerinden yaptılar. Bugün de Müslümanlar üzerinden yapıyorlar.
3) Merkel, Clinton ekibinin oyuncağı oldu. Clinton'ı iktidara getirmek isteyen ama bunu başaramayanlar kimler ise Merkel'i de teslim almışlar. Merkel üzerinden süreci yönetiyorlar. Türkiye'ye "Clinton kaybetti ama seninle uğraşacak başka güçlerimiz de var. Ve de bunu yapacağız" diyorlar.
4) Küresel sermaye oligarşisi Almanya ile oynuyor. Küresel sermaye oligarşisinin anavatanı Almanya'dır. Küresel sermaye oligarşisi "Seni Lüksemburg'a çeviririz, bütün gücünü elinden alırız, paramparça olursun" diye tehdit ediyor. Almanya'daki menfaatlerini gözeten sağduyu bu tehdit karşısında güçsüz olduğu için boyun eğerek bu politikaya alet oluyor.
5) Almanya ve Avrupa'daki Türkleri Türkiye'den kopartmak için yoğun bir faaliyet var. Almanya'daki Türkleri baskı, tehdit ve hatta şiddet ile sindiriyorlar.
6) Ali'siz Alevilik din olsun istiyorlar.
Bu amaçla Alevi kökenli yurttaşlarımız üzerinde büyük oyunlar başka sinsi tahriklere çalıyorlar.
7) FETÖ mensupları hainler, eli kanlı katil sürüsü üzerinden bir Alman İslam dini icat etmek istiyor.
Metin Bey'in başka tespitleri de var. Ama konuyu dağıtmamak için burada kesiyorum. Bütün bu hususlar, Almanya'da Türk ve Müslüman düşmanlığını neredeyse bir devlet politikası haline getirdi.***Şimdi sorun şu: Almanya'da yaşayan kardeşlerimiz bu oyuncak olmuş FAŞİST devlette yaşıyorlar. Hem onlardan bu kepaze Alman devletine demokratik tepkiler vermelerini bekliyorum hem de 'başlarına bir şey gelir mi acaba' diye korkuyorum. Bütün bu alçaklıkları yapan Alman devletinden artık her kötülüğü bekliyorum...***Dostlar, yaşanan bir Haçlı Seferi'dir.
Haçlı'lar ve Siyonist'ler ittifak halindeler.
Ülkemizin de içinde olduğu coğrafyaya Haçlı Seferi düzenlemişler. Geçmişteki Haçlılardan farkı ordularıyla değil, terör örgütleriyle ve teröristlerle saldırıyorlar.
Bir terör örgütü buluyorlar yoksa eğer kuruyorlar ve salıyorlar diz çöktürtmek istedikleri ülkelerin üzerine.
Masal, vesvese, paranoya, yalan değil bu tespitler.
Almanya Haçlı- Siyonist ittifakının bir üyesidir. İşte bu yüzden o terör örgütlerini ve terörist mensuplarını koruyorlar, kolluyorlar, koyunlarına alıp saklıyorlar.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne düşmanlıklarını da kameraların önünde dost görünüp bu örgütler ile yapıyorlar...
Download as MP3 | Download as MP4